Toimihenkilöt

Markus Lepinoja, puheenjohtaja                 
 044 703 1226     markus.lepinoja@ouka.fi

Janne Antinoja, varapuheenjohtaja
044  703 2491     janne.antinoja@ouka.fi

Maarit Siltala, sihteeri  
maarit.siltala@looki.fi

Hannele Laaksonen, jäsenasiainhoitaja     
044  972 5832     jhlry024@outlook.com

Hallitus 2020 - 2021

Markus Lepinoja         Puheenjohtaja                   markus.lepinoja@ouka.fi    
Janne Antinoja            Varapuheenjohtaja          janne.antinoja@ouka.fi   
Maarit Siltala               Yhdistyksen sihteeri        maarit.siltala@ouka.fi  
Hannele Laaksonen   Toimistonhoitaja              jhlry024@outlook.com   
Leena Härmä                Vapaa-ajan toimikunnan                                                                                                         koordinaattori                 leena.harma@ouka.fi      
Kari Breilin                    kari.breilin@ouka.fi   
Anu Kujala                     anu.kujala@eduouka.fi  
Keijo Palo-oja               keijopalooja@gmail.com  
Mika Mäkelä                 mika.makela76@gmail.com  
Riitta Hietala                riitta.hietala@ouka.fi   
Seija Kuha                      seija.kuha@ouka.fi
                                                                          

Varajäsenet: 
Kirsti Mettovaara        kirsti.mettovaara@ouka.fi  
Vesa Huittinen             vesa.huittinen@ouka.fi 
Kaarina Sauvola           kaarina.sauvola@hailuoto.fi 
Seppo Kauppila           seppo.kauppila@ouka.fi