Työsuojeluvaltuutetut

 

2018-2021

Oulun tilapalvelut liikelaitos/Oulun infra liikelaitos
Seppo Karjalainen
044 703 2039
seppo.karjalainen@ouka.fi

Oulun tilapalvelut liikelaitos, Yhteiskunta- ja ympäristöpalvelut
Kirsti Mettovaara
044 703 1503
kirsti.mettovaara@ouka.fi

Business Oulu,Oulun Konttori,Konsernipalvelut,Ulkoisen tarkastuksen yksikkö
Jenni Hintsanen

jenni.hintsanen@ouka.fi

Hyve/Sosiaalinen hyvinvointi,asiantuntijapalvelut,toimihenkilöt
Mika Rojola
044 703 6650
mika.rojola@ouka.fi

SIKU/Varhaiskasvatus
Minna Honkanen
050 576 0597
minna.honkanen@ouka.fi

Oulun Energia
Olli Anttila
olli.anttila@oulunenergia.fi

Alla olevasta liitteestä löytyy listaus koko kaupungin työsuojeluvaltuutetuista sekä työsuojelupäälliköistä.